Sizlerden gelen mesajlar

selam arkadaşlar KİM GERÇEK MİDYATLIYIM DİYEBİLİR SÖYLEYİN BANA. YADA GERÇEK MİDYATLI NASILDIR BUNU SÖYLERMİSNİZ..
yazan: murat doğanay
benı karanlıktan aydınlıga yalandan gercege olumden olumsuzluge getırdıgın ıcın sonsuz tesekkurler mıdyat bate msn adresım birindarcan@hotmail.com

yazan: NİHAT YILDIZ
s.a celal yıldız kardeşim herhalde seninle akrba çıkarız benim msn adresim kantinci_47@hotmail.com.kendine iyibak

yazan: yaşar yıldız
HERKESE BURDAN SESLENİYORUM. Sayın Abdurrahman AKSOY unda Katkılarda bulunduğu MARDİN LİFE dergisi yayın hayatına girdi. herksin almasını tavsiye ediyorum
yazan: YUSUF KAPLAN
değerli hemşerimiz ; Fikret YENİGÜN ?e Allahtan Rahmet ailesine baş sağlığı diliyorum. Edip TEK
yazan: Edip TEK
mümtaz insan fikret YENİGÜN beyin vefatı herkesi üzdü,ailesi ve midyat halkına baş sağlığı dileklerimle mekanı cennet olsun.
yazan: ziver ŞAHİN
SAYIN MESUT TUNÇ;;;;;;;;,,,,(abicim)
senı merak etmeye basladım hiç msn ne nı acmıyosun yoksa mıdyata mı gıttın.?senden haber beklıyorum..............
yazan: DAMLA ÜLKER::::::::::::::
mala nahroz ve heverkilerin temli değerli tanınmış iş adamlarında FİKRET YENİGÜN nun vefati bızı derinden üzmüştür kederli ailesine ve sevenlerinın başı sağ olsun MEKANI CENET OLSUN


KEME KÖYÜNDEN MALA ALİSÖRKE

yazan: Deniz midyat
midyat turkıyenın en güzel sehirlerindendir sahıp çıkmalı midyata selam
yazan: midyad47@mardın.com
bir midyatlı ve fenerbahçeli olarak Yenigün ailesine başsağlığı dilerim, Allah rahmet eylesin.
yazan: mustafa göz
Değerli Abimiz, güzel insan, gönül insanı, başarılı işadamı Fikret Yenigün ü yaşamının en verimli çağında aramızda ayrılışının üzüntüsünü ta kalbten his etmemek imkanı var mı ?

Yıl 1979 un yaz ayları hatırlıyorsun değilmi Fikret Abi seninle ilk tanışmamızı.
Kayserinin Gesi kasabasında İglo inşaatının yapımı sırasında. O anda o tanıştığımız anda gülen dost gözlerinin bitmez bir abi kardeşliğin başlangıcını olduğunu ta o zaman his etmiştim. Sevgili Fikret Abi bundan bir kaç ay evvel telefonla görüşmüştük hatırlıyorsun değil mi. Daha yapacak bir çok proje varken böyle acele gitmene anlam veremedim abi bizleri üzdün ya. Biliyorum elinde değil di. Biliyorum hic birimizin elinde değil. Kabullenemedim, zor geliyor insana bir abiyi bir dostu zamansız kaybetmek.
Şimdi o gittiğin yerler de bu yazdıklarıma o unutulmaz kahkahlarınla güldügünü his ediyorum. Bunun bende karşılığı ayrılığın verdiği acı ve gözlerimden sesizce süzülen yaşlar. Bir gün mutlaka karşılacağız oralarda ve yine oralarda da o attığımız kahkahalar atacağız birlikte. Nedir ki yaşam dediğimiz zaman dilimi. Bu beş on yıl çok çabuk geçiyor be Abi. Bak sen bile zamanı durduramadın.

Fikret Abi sana tüm kalbimle Yaradan bol rahmet diliyorum. Kendine iyi bak o geçelerde. Görüşmek üzere hoşça kal.
Ha az daha unutacaktım bu gün Mıthat abi ile görüştüm telefonla, güçlü gördüm kendisini. Elbette başka bir davranış bir zayıflık görsem uymazdı o hep realist ve analitik düşünen Mithat abi ye.
Fikret Abinin, bu ansızın gidişinin tüm aile fertlerinde, dost ve arkadaşlarında biraktiğı derin boşluğun yerinin sabrın doldurmasını en içten duygularımla temmeni ediyorum.
İnş.Müh.(itü) Hikmet Feridun Demir
yazan: Hikmet Feridun Demir
yabancının biri dediki bana bu güzel şehrinize bu yanmış lambalar yakışmıyor.bu yanmayan trafik lambaları yüzünden çocuğun birini eziyordum diyorrr.kulağınıza küpe olsun kaza olmadan değiştirinnnnnn.
yazan: şiyar
MİDYATTA HIRSIZLIK OLAYLARI DİNMEK BİLMİYOR.BELEDİYENİN ANA CADDE ÜZERİNDEKİ LAMBALARI DEĞİŞTİRMEMESİ HIRSIZLARA DAVETİYE ÇIKARIYOR.BEN O GÜN ESTELDEN GEÇİYORDUM.BAKTIM SADECE BİR DİREĞİN LAMBALARI YANMIYORDU.EKİPLER HEMEN GELİP DEĞİŞTİRDİLER.AMA MİDYAT KESİMİNİN BU YAKLAŞIK BİR YILDIR YANMAMIŞ VAZİYETTE DURUYOR HALA.BİDE MİDYAT KESİMİN DÖRTYOLUNDAKİ TRAFİK LAMBALARIDA BU 8 AYDIR BOZULMUŞ DURUMDA.YARIN BİR KAZA OLDUĞU ZAMANMI GELİP DEĞİŞTİRECEKSİNİZ.
yazan: aaaa
Muhterem Fikret Yenigün?ün vefatı haberinden büyük üzüntü duydum. Kendisine Allah?tan rahmet, değerli ailesi efradına, yakınlarına sabır diliyor, acılarını paylaşıyorum. Mekanı Cennet olsun.
yazan: Kasım Gültekin
selam drej memo gönderdiğin mesaj için teşekkür ederim.kendine iyibak görüşmek dileğiyle byyy
yazan: ciran
Sayın hemşerim sinop yüremizin simgezi olan Gemi tanıtımında emeğiniz için çok tşk sayın yaşar ustam eline sağlık bu çak önemli bir anıdır ateş yanar kül olur insan ölür eseri kalır bu eserler sizleri yüreğimizde yaşatacaktır diye düşünüyorum.sayın Yaşar ustam şahsınıza ve sitenizin izleyici hemşerilerimize slm saygılar .www.catak57.com
yazan: Salih Cantürk Köylü Kardeşiniz
S.A yaşar yıldız bateli olan kardeş seninle tanışmak isterdim çünkü bende bateli yim.msn adresim batem047@hotmail.com CELAL YILDIZ
yazan: celal yıldız
selam sana MİDYAT BATE seni çok özledik bütün melek ailesine saygılar belki bugün belki bugünden de yakın herkese selm
yazan: yaşar yıldız
selam mardinli hemşerilerim
yazan: murat asma
nehrozler ailesinin ve yenigün ailesinin değerli üyesi fikret yenigün vefat etmiştir.kendisine Allah tan rahmet kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar dilerim
yazan: aydin bilgic
Midyat in taninmis ailerinden Rahmetli Murat Yenigun ( HAHROZOGLU ) nun oglu Fikret Yenigun un ölumunu uzulerek duydum.Bu aciyi Butun Nahrozgillerle paylasiyorum.Allah rahmet eylesin, yeri cennet olsun.
Sait Eser Baran
yazan: Sait Eser
ben midyatı görmedim ama güzeldir herhalde
yazan: hüseyin altunkaya
MİDYAT SENİ ÇOK SEVİYORUM BATELİ
yazan: yaşar yıldız
Bir gün sevgili bir gün,bu yüreğin ne kadar da büyük olduğunu göreceksin ve sana olan aşkımı anlayacaksın ama mezarımın başında olacaksın o gün,her şey için çok geç olacak! . . .
yazan: Büyük Fırat
Geceleri uyumak isteyipte uyuyamamak,gündüzleri hayalini bile kuramamak,her güneşin doğuşunda ana-baba kavgasıyla,kederli acılı bir kaderle yüzyüze kalmak,sana 1 kez bile doyasıya sarılamamak,koklayamamak tenini,tüm bunların yanında SENİ,ESTELİ,MİDYATI VE MARDİNİMİ UZAKLARDAN ÖLÜMÜNE SEVMEK ! ! ! ! . . .
yazan: Büyük Fırat
ey güzel memleketim hasretim sana işalah gelecem sana
yazan: zeynep aslan
slm midyatlı hemşerilerim.midyatı çok özledim inşallah buluşuruz

yazan: HASAN İVENÇ
Nusaybinde evlilik yoluyla almanyaya gidecekler için almanca dil kursu başlamış.
yazan: Zaxurani
ben mehmet atuğ ilk önce okul arkadaşlarıma sayın ibo fıkret azız erdal mustafa dostlarıma cok selam ıstanbul ıkıtellıden sonra mıdyatın gonlunde taht kurmuş mıdyat gıyım mağazası ve çalışanlarına hurmet ve saygılarımı gonderıyorum boyle guzel şeylere de vesıle olan mıidyat.net e teşekkurler gonderıyorum
yazan: mehmet atuğ
slm site çok güzel olmuş ellerinize sağlık

yazan: zübeyde kaplan